Peotelk 4x6m

Peotelgi rent Ida-Virumaal

Peotelgiga õnnestub pidu iga ilmaga!

Pop up peotelk on kvaliteetsest PVC materjalist ja valget värvi, mis sobib igale sündmusele – sünnipäev, aiapidu, ettevõtte suursündmus jne. Ideaalne valik väiksemale seltskonnale, mis mahutab umbes 30 inimest. Peotelk on lihtsalt ja kiiresti paigaldatav.

Ilusa ilmaga on võimalik peotelki kasutada ka ilma seinteta ehk ainult varikatusena ning pakkuda jahedat varjualust, mis kaitseb kuuma päikese eest ning ei lase toidul rikneda.

Halvema ilma korral on võimalik seinad paigaldada tuule suuna poole ja nautida tuulevaikset ilma ning vihma korral pakub telk 100% kaitset.

 

Peo korraldamiseks pakume meelelahutuseks veel lisaks – pehme jäätise jäätisemasinajääjoogimasinaõhkbatuudi ja veebatuudi ning teisi peotarvikuid.

Pakkumise küsimiseks kirjuta Facebooki või vaata kontaktandmeid SIIT.   

Peotelgi 4x6m rent – 65€ / 24h

Lisapäev – 25€

Peotelk koos paigalduse ja kokkupanekuga – 85€

Transport – kokkuleppel

 

Rendihind ei sisalda käibemaksu.

Peotelgil on kaetud kolm külge akendega, et luua avarust ning ühel 4m seinal on keskel tõmbelukk, mida saab kasutada uksena.

Lisana saab 4×6 peotelki ühendada veel omakorda samasuguse telgiga spetsiaalse veekindla renni abil, jättes sellega suure ruumi, kus puuduvad tugipostid ehk kokku saab peotelgi mõõdus 4x12m.

  • katus + 4 seina;
  • anodeeritud alumiiniumist raam, kaalub 44 kg;
  • tugevdatud kuuskantprofiil;
  • kinnituskomplekt (kinnitusköied, vaiad);
  • mugav ratastega kandekott.

Kas pakume transpordi ja paigalduse teenust? JAH, me pakume koos või eraldi transpordi ja paigaldus teenust.

 

Kas ma saan telgi paigaldusega ise hakkama? JAH, telgi paigaldamiseks on vaja kahte inimest ja peotelgiga tuleb kaasa eestikeelne piltidega paigaldusjuhend.

 

Kas peotelk 4×6 mahub sõiduautosse? JAH, telk mahub enamus sõiduautosse, mille tagumisi istmeid on võimalik alla lasta. Telgi pikemad detailid on 2,16m pikad ja katus ning seinad on pakitud kotti, mis mahub igasse sõiduautosse.