Batuudi rent Ida-Virumaal
Batuudi rent Ida-Virumaal

Batuudid

Peo lahutamatu osa, mis haarab kindlasti laste tähelepanu ning jätab unustamatuid mälestusi. Meie valikus on kaks erineva mõõduga batuuti, mis mahuvad koduaeda – Batuut TAKISTUSRADA ja batuut VEEPARK. 

Batuudid pakuvad põnevust ja elevust, sest meie batuutidel saab hüpata, ronida, võistelda, roomata, liumäest alla lasta ja palju muud. 

Batuut “Takistusrada” – 60€ / 24h

Batuut ”Veepark” – 75€ / 24h

Rendihind ei sisalda käibemaksu.

Transport ja/või paigaldus ei kuulu rendihinna sisse.

Transport – kokkuleppel

Paigaldus – 15€ – Ülespanek ja kokkupanek. Hind sisaldab pikendusjuhet ja batuudi aluskatet (ohutuse tagamiseks).

Pakkumise küsimiseks kirjuta Facebooki või vaata kontaktandmeid SIIT.

Turvalisuse tagamiseks, palume klientidel tutvuda ohutusnõuetega! Enne batuudile minemist, tuleks lastele selgitada mis on lubatud/keelatud.

LISAKS – Tarbijakaitse ja Tehnilise järelvalve nõudeid õhkbatuutidele loe SIIT (pdf fail).

Batuutide täpsem info allpool

1. Batuut "Takistusrada"

Takistusrada sobib hästi aktiivsetele ja võistlushimulistele seltskondadele – Sobilik batuut võistluste korraldamiseks – võistlused aja peale või kaks last korraga. Batuudil saab roomata, hüpata, takistustest kõrvale põigelda, ronida ja liugu lasta. Soovitatav laste arv on kuni 5, maksimaalne kandevõime 180 kg ja vanus 3-10 aastat.

Rendihind: 60€
Mõõdud: 5.30 x 2.50 meetrit
Kõrgus: 2.15 meetrit

2. Batuut "Veepark"

SUVI-VESI-SÕBRAD – lõbusaim ja meeleolu tõstev kooslus. Batuut “Aqua Park” on üks suurimaid vesi-õhkbatuute. Kolme suure liumäe, ronimisseina, tunneli, basseini ning paljude teiste võimalustega batuut. See sobib ideaalselt lapse sünnipäevapeole, aiapeole või mõneks muuks lõbusaks koosviibimiseks. Soovitatav laste arv on kuni 5, maksimaalne kandevõime 225kg ja vanus 3+ aastat.

Rendihind 75€
Mõõdud: 7.35 x 6.30 meetrit
Kõrgus: 2.50 meetrit