Mida pakume?

Jääjoogimasin

Mis oleks veel suurepärasem, kui kuumal suvisel päeval üks maitsev jahutav jääjook või hoopiski peale saunaleili tõeliselt jäine täiskasvanute jook.

Jäätisemasin "Pehme jäätis"​

Pehme jäätis on tõeline HITT Sinu üritusel, mis tekitab peol palju elevust – olgu selleks lapse sünnipäev, aiapidu või tähtpäev. Suussulav ja kohev jäätis maitseb kõigile!

Minipannkoogi masin

Soovid, et Sinu pidu oleks HITT – Rendi mini pannkoogimasin üritusele – sünnipäev, aiapidu või hoopsiki pereringis veedetud pühapäeva hommik – rõõmuga küpsetatud kohevad mini pannkoogid maitsevad nii väikestele kui suurtele ning teeb Sinu päeva kindlasti meeldejäävaks.

Batuudid

Peo lahutamatu osa, mis haarab kindlasti laste tähelepanu ning jätab unustamatuid mälestusi. Meie valikus on kaks erineva mõõduga batuuti, mis mahuvad ka koduaeda.

Peotelgid

Pop up peotelk on kvaliteetsest PVC materjalist ja valget värvi, mis sobib igale sündmusele – sünnipäev, aiapidu, ettevõtte suursündmus jne. Ideaalne valik väiksemale seltskonnale, mis mahutab umbes 30 inimest. Peotelk on lihtsalt ja kiiresti paigaldatav.

Peotelk

Pop-up peotelk 4×6 meetrit. 

Rendihind – 70€ / 24h

Heeliumiga täidetud õhupallid

Lauad ja toolid